Подробиці вбивства баскетболіста Володимира Єрмакова — Події

Подробиці вбивства баскетболіста Володимира Єрмакова - Події

Фото: facebook.com/KyivBasketballFederation

У Німеччині на автобусній зупинці в Обергаузені дві групи молодих людей влаштували суперечку, яка переросла в бійку, нападники використовували ніж. Внаслідок інциденту загинув український баскетболіст Володимир Єрмаков Про це пише видання Rheinische Post.

Поліції скоро вдалося виявити особи двох молодих підозрюваних, можливо, пов’язаних зі смертю українця. Це 15-річний турок з Гельзенкірхена і 14-річний грек, який народився в Німеччині і проживає в Херні. Згодом прокуратура запросила арешт 15-річного підлітка. Другого підозрюваного було передано опікунам через відсутність остаточного підтвердження його вини.

Поки що невідомо, що стало мотивом злочину. Баскетбольна асоціація Києва припускає, що можливо юнак був атакований через його українське походження.

У клубі також повідомили, що друг загиблого Артем Козаченко, який також отримав ножові поранення, вижив, але все ще перебуває у лікарні.

Сімнадцятирічний Володимир Єрмаков грав у молодіжній баскетбольній збірній України, але через війну у липні 2023 року переїхав до Німеччини, де продовжив грати у місцевому клубі. Він був частиною команди НБЛ у Бундеслізі U19, а також був номінований до збірної U-18.

7 лютого на березі річки Прут біля кордону з Румунією виявлено тіло українця. 20 листопада у Польщі було затримано українця за підозрою у вбивстві своєї дружини та двох дітей.
Джерело