Письменник та юрист Василь Паламарчук загинув на фронті — Події

Письменник та юрист Василь Паламарчук загинув на фронті - Події

Фото: facebook.com/olgromada

На фронті, під час виконання бойового завдання на Донеччині, загинув український письменник та юрист Василь Паламарчук із позивним «Адвокат». Про це розповіли в Олешківській територіальній громаді, звідки він родом.

— Під час виконання бойового завдання загинув наш земляк, військовий, письменник Василь Паламарчук – коханий чоловік любить батько трьох дітей. Вічна пам’ять та честь Герою! Щирі співчуття рідним та близьким!, – зазначили у громаді.

Василь Паламарчук – автор книги «Військовий мотлох», в якій описав досвід служби в АТО протягом 2014-2015 років. Після початку повномасштабного вторгнення намагався приєднатися до лав 79-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ, але розпочинав війну в лавах Сил територіальної оборони. Останнім часом чоловік перебував на східному фронті. У листопаді 2023 року захисника відзначив почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» тодішній головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний.

29 травня Ірина «Чека» Цибух загинула під час ротації на Харківському напрямку. Вона була бойовим медиком добровольчого батальйону «Госпітальєри». 11 червня стало відомо, що військовослужбовець 78-го окремого десантно-штурмового полку (ОДШП), кримчанка Шура Рязанцева померла від серцевої недостатності у лікарні Житомира.

 

Джерело