Перший модуль школи співпраці влади та громади

Запрошуємо представників громади взяти участь у двомодульній навчальній програмі «Школа співпраці між громадянами та владою»! Навчання організовано в рамках проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині», який реалізовується Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА” .

Перший модуль відбудеться 1617 лютого 2024 року (п’ятниця-субота).

Спікером заходу буде виконавчий директор «Агенції відновлення та розвитку» Олександр Солонтай, який допоможе учасникам й учасницям краще зрозуміти процеси залучення жителів до планування розвитку і відновлення тергромад. Розкаже про практики та механізми успішної співпраці та взаємодії, а також допоможе краще познайомитись учасникам між собою для налагодження діалогу та обміну досвідом між громадами.

Від кожної громади ми очікуємо по три представники/-иці серед яких представники влади та громадськості.

Для того, аби взяти участь, потрібно зареєструватися в цій формі:

https://forms.gle/EqwbcmgQ8mkn52PA

до кінця дня 13 лютого.

Інформацію про точний час і місце проведення заходу, а також програму зустрічі надішлемо зареєстрованим учасникам/-цям.

Цей захід проводить ГО «Волинський Інститут Права» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Джерело