Переваги здобуття диплому професійного тренера з фітнесу

Персональний тренер з фітнесу, обираючи графік занять та види вправ для свого клієнта, обов’язково враховує особливості його тілобудови, обирає найбільш прийнятні рівні розтяжок та старанно дозує навантаження, додаючи вправи з пілатесу для максимального розслаблення м’язів спини чи вправи для зміцнення колінних зв’язок або ротаторів плечового суглобу. Роль персонального тренера з фітнесу, як повідомляє інформаційне джерело на сайті apollo.online, полягає у зборі та аналізу інформації про свого клієнта задля призначення максимально безпечних для його здоров’я тренувальних вправ та активного заохочення до систематичних занять фітнесом.

Які знання отримає тренер після навчання в Apollo Next Academy

Освітній курс навчання на здобуття диплому персонального фітнес тренера передбачає 510 уроків тривалістю в академічну годину (45 хвилин). Після завершення навчання потенційний тренер зможе займатися розробкою, реалізацією та оцінкою персоналізованих програм, пов’язаних з фізичною активністю клієнтів та отримає відповідні знання та навики щодо:

  • збору унікальної інформації про клієнта та проведення оцінки його фізичних кондицій, використовуючи, за потреби, співпрацю з медичними працівниками та лікарями-фізіологами;
  • належного оцінювання навиків та здібностей клієнта, визначення конкретних та можливих загроз до початку проведення систематичних занять;
  • узгодження коротко- та довготривалих цілей, які переслідує клієнт, відвідуючи заняття з певними фізичними вправами.

Персональний тренер, отримавши міжнародний сертифікат, надаватиме клієнтам поради та рекомендації щодо принципів харчування та систематичного контролю за власною вагою.

Які переваги має персональний тренер після отримання диплому

Розпочати навчання в Apollo Next Academy задля отримання сертифікату персонального тренера міжнародного зразка може кожен бажаючий, якому виповнилося 18 років за умови здобуття повної загальної середньої освіти. Закінчивши навчання слухач курсу отримає достатньо знань для проведення з клієнтами самостійних занять за європейськими стандартами.

Дипломи, видані після завершення навчання в академії дозволяють виконання обов’язків персонального тренера у більш як 30-ти країнах світу з дотриманням вимог рівня 4 EQF та професійних обмежень. Фахівці з фітнесу зможуть пропагувати переваги здорового способу життя та успішно залучати до занять нових клієнтів.