Переможці Євробачення-2024 заговорили про концерт в Україні

Фото: EBU Nemo зі Швейцарії перемогли на Євробаченні-2024 та заговорили про концерт в Україні

Швейцарія виборола перемогу у пісенному конкурсі. Вони отримали 591 бал від глядачів та національних журі.

Переможці Євробачення 2024 зі Швейцарії Nemo, висловили своє захоплення українським дуетом аlyona аlyona та Jerry Heil, який представляв нашу країну цього року і посів третє місце.

За словами Nemo, вони настільки подружилися з нашими учасницями, що замислюються про співпрацю, і навіть пообіцяли приїхати в Україну з концертом, як тільки закінчиться повномасштабне вторгнення.

«Ці двоє — вони такі дивовижні! Ви навіть не уявляєте, який у вас є скарб. Це правда, найдивовижніші люди» Я захоплююсь і так хочу продовжувати наше спілкування. Хто зна, можливо, щось разом і зробимо… Ми не знаємо, може, й створимо. Можливо, навіть приїду до України, сподіваюся», — розповіли Nemo в інтерв’ю Суспільному.

Nemo ідентифікують себе як небінарна особистість (небінарні люди можуть ідентифікувати себе з двома або більше гендерами або не мати гендеру взагалі, — ред). Просять використовувати займенник «вони» у згадуванні про себе. Теми гендерної ідентичності Немо Меттлер торкаються і у своїй творчості, а також співають про пошук свого місця в житті.

Раніше повідомлялося, що реперка alyona alyona зізналася, що українська делегація трохи порушила правила конкурсу.

alyona alyona і Jerry Heil прокоментували своє третє місце на Євробаченні

Джерело