Павло Зібров з обуренням звернувся до Зеленського

Фото: instagram.com/pavlo_zibrov Співак закликав позбавити звань Таїсію Повалій та Ані Лорак

Співака обурює, що за понад два роки повномасштабної війни співачок-зрадниць, таких як Таїсія Повалій та Ані Лорак, досі не позбавили звання народних артисток України.

Український співак Павло Зібров звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом позбавити звань народних артистів тих, хто відкрито підтримує війну в Україні. Зокрема, він згадав Таїсію Повалій та Ані Лорак.

Зібров наголосив, що звання народного артиста України втратило своє значення. Проте все ж виконавці з такими званнями досі належать до української культури, хоч і не мають на це права.

«Наразі звання не має такого вагомого значення, статусу та впливу. Та й ці звання пішли з СССР. Мені здається, в усьому світі немає такого. Я прихильник того, що важливіше імʼя та що за ним стоїть, яка постать, пісенний доробок, любов глядача, активна культурна діяльність та громадська позиція, аніж те, чи ти народний, чи заслужений — як наші запроданці, з яких не зняли це звання», — сказав він в інтерв’ю Главкому.

Зібров переконаний, що питанням позбавлення звань зрадників має займатися Верховна Рада або президент. Адже саме глава держави або парламент присвоював їм звання.

«Мене це турбує та дуже дратує, чому наш президент, Верховна Рада не можуть зняти звання з тих, хто відкрито підтримують режим Путіна, працюють у Росії. Як давали, так і мають зняти, а особливо після повномасштабного вторгнення. Досі це питання не врегульоване та незрозуміле мені», — продовжив артист.

Раніше повідомлялося, що Павло Зібров розповів, за яких умов він готовий позбутися своїх фірмових вусів.

Зібров переклав свою культову пісню українською

Джерело