Палмейрас – чемпіон Бразилії

Команда із Сан-Паулу достроково виграла національну першість, оновивши власний рекорд.

Палмейрас виграв чемпіонат Бразилії. Це сталося після того, як головний переслідувач команди із Сан-Паулу – Інтернасьонал, програв Америці 0:1.   Після цієї осічки Палмейрас став недосяжним для конкурентів за три тури до фінішу першості.   Вже в ранзі чемпіона команда в 35-му турі вдома розгромила Форталезу 4:0 і ще більше зміцнила лідерство в турнірній таблиці.   На рахунку Палмейраса 77 очок, у найближчого переслідувача Інтернасьонала залишилося 64.      Палмерайрас виграв чемпіонат у 11 разів   Для Палмейраса це 11-й чемпіонський титул в історії – за цим показником клуб є рекордсменом. У найближчого переслідувача — Сантоса 8 титулів, у Фламенго та Корінтіанса — по 7.   Нагадаємо, що за Палмейрас виступає колишній гравець київського Динамо Додо.