Оля Цибульська шокувала історією, як потрапила в серйозне ДТП

Фото: instagram.com/cybulskaya Цибульська зізналася, що дивом залишилася живою

Інцидент трапився коли вона була ще студенткою. Тоді зірка сіла за кермо моторолера та не впоралася з керуванням.

Українська співачка Оля Цибульська розповіла, як у студентські роки потрапила у жахливу аварію. Сумними спогадами вона поділилася в Instagram-stories.

За її словами, інцидент стався коли вона приїхала додому. Там зірка вирішила проїхатися за кермом моторолера не дивлячись на те, що не вміє керувати.

«Будучи студенткою, я приїхала якось до Радивилова додому. Додумалася сісти за кермо моторолера, хоча не вміла їздити. Я потрапила тоді в ДТП, дивом лишилася живою», — пригадала співачка.

Оля Цибульська додала, що з серйозними травмами її госпіталізували до лікарні, де їй наклали шви, після чого в неї на обличчі залишився шрам. Майбутня виконавиця поділилася, що тривалий час не могла прийняти себе та не дивилась на відображення в дзеркалі.

«Після цієї поїздки в мене був удар голови, сильна гематома в роті і шрам під носом, який мені зашили, як змогли на той момент, і з яким я дуже довго не могла прийняти себе. Думала, що моє дівоче життя закінчилося, принаймні на сцені. Шрами, травми… Я думала, що на цьому моє майбутнє на сцені закінчилося. Я не знала, як знову полюбити себе ту, що в дзеркалі», — зізналась виконавиця.

 instagram.com/cybulskaya  

Раніше повідомлялося, що співак Володимир Датес розповів, що потрапив у ДТП в самому центрі столиці.

Цибульська розповіла, на чому заробляє під час війни

Джерело