Олена Тополя зізналася, чи підтримала рішення чоловіка піти на війну

Фото: instagram.com/tarastopolia Alyosha разом з чоловіком Тарасом Тополею

В лютому 2022 року під час перших днів вторгнення військ Росії на територію Київщини артист записався добровольцем до складу ТРО 130-го батальону.

Співачка Олена Тополя відверто розповіла про свою реакцію на рішення чоловіка лідера гурту Антитіла Тараса Тополі вступити до лав Збройних сил України. Про це вона розповіла в інтерв’ю Viva.

Зокрема, зірка зазначила, що фронтмен гурту не радився з нею, але якби він запитав її думку, вона б підтримала його рішення.

«Я пишаюсь своїм чоловіком і його рішенням. Я б не зрозуміла його, якби було навпаки. Поради він у мене не питав, це для нас обох однаково важливо — захищати свій рідний дім і свою родину. Ми з дітками кожен день молилися. Я, своєю чергою, не допускала поганих думок, бо Всесвіт чує все», — сказала вона.

Олена також додала, що її чоловік був на фронті більше півроку, потім відбулася ротація. Крім того, знаменитість зазначила, що дуже хотіла повернутися додому до коханого, але не зробила цього з поважних причин.

«Більше ніж пів року він був на війні, потім була ротація, але ми не могли повернутися з дітьми додому, було декілька вагомих причин. Хоча і дуже хотілося. Цей період відображається насамперед на психічному стані, а потім вже на стосунках. Дах їхав, що тут сказати. Зараз, на щастя, все гаразд, ми вдома. Серце на місце стало!», — підсумувала співачка.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні вручила відзнаку гурту Антитіла та заспівала приспів пісні Фортеця Бахмут.

Alyosha заявила, що змінює сценічне ім’я

Джерело