Олена Кравець розповіла, чи повернеться до «Кварталу 95»

Фото: instagram.com/lennykravets Кравець повертатися до Кварталу 95 не планує

Знаменитість працювала у студії «Квартал-95» з 1998 року і була єдиною жінкою у команді. 2018 року вона запустила шоу «Жіночий квартал».

Українська актриса і ведуча Олена Кравець розповіла, чи має намір повернутися в студію «Квартал 95». Про це вона розповіла в інтерв’ю ТСН.UA.

Як відомо, зірка покинула команду восени 2022 року. Вона стала ведучою програми «Тихий вечір» на телеканалі «Дім» і не змогла поєднувати зйомки у двох проектах.

«Паузи вже немає, я пішла. Як почався «Тихий вечір» восени 2022 року, то я вже й пішла. Я розуміла, що я не можу працювати і там, і там. Мене вже тягнуло на свою самостійну дорогу, на якусь таку, яку я сама собі прокладаю. Мені вже цього хотілося», — сказала вона.

За словами Олени Кравець, команда з розумінням поставилася до її рішення і вона досі підтримує спілкування з ними. Втім повертатися до акторського складу не планує.

«Я дуже вдячна хлопцям, що вони з розумінням до цього поставилися, тому ми не грюкали дверима. Іноді зараз спілкуємося, дуже рідко, але ми на зв’язку», — додала акторка.

Крім того, знаменитість зазначила, що після відходу з «Кварталу 95» вона вперше стала безробітною.

«Я вперше у житті офіційно безробітна. Мені кажуть подруги — ти офіційно вільна. Але це новий для мене стан. Я так не почувалася ніколи, у мене завжди була якась робота. Я десь працювала за контрактами, у штаті була, а тут така іноді аж хмільна свобода. І ти розумієш, що вся відповідальність за твоє життя, і що ти в ній робитимеш, що ти нестимеш у цей світ — усе на тобі. Ти можеш багато тепер, у тебе немає певних обмежень, але вони є якісь внутрішні. Тому мені зараз цікаво, я цю тему інкогніто, теорію Ютуба, я досліджую, мені цікаво вивчати ці алгоритми, як усе це працює. Я не говоритиму: ні я ніколи не повернуся. Не знаю, можливо, ще таке буде. Не знаю. Зараз стан, коли я кажу життю «так», — підкреслила зірка.

Раніше повідомлялося, що Олена Кравець зізналася, що вирішила призупинити свою діяльність у Вечірньому кварталі, тож її й не бачать на виступах. 

Кравець відповіла на закиди щодо виділення грошей з держбюджету на її шоу

Джерело