Олег Сенцов розповів, яку посаду обіймає у ЗСУ

Фото: facebook.com/oleg.sentsov Олег Сенцов вперше розкрив свою посаду та напрямок, де отримав поранення

Кінодіяч, який с початком повномасштабної війни приєднався до лав ЗСУ, два місяці тому став командиром штурмової роти.

Український режисер Олег Сенцов, який боронить нашу землю від російських окупантів, розповів, на якому напрямку отримав чергове поранення. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами режисера, він «зловив осколок у бік» на Авдіївському напрямку, який наразі є однією з найгарячіших точок на фронті. Зараз боєць перебуває на лікуванні в госпіталі.

«Поки знаходжуся на лікуванні, мої хлопці продовжують героїчно боронити Авдіївку. Це важке відчуття, коли ти в шпиталі, в безпеці, а вони під обстрілами в траншеї. Але я й звідси намагаюся бути корисним», — написав він.

Олег Сенцов також повідомив, що отримав нову посаду. Раніше режисер повідомляв, що служив у 47-й окремій механізованій бригаді Магура, а тепер він командир штурмової роти.

«Я вже два місяця як командир штурмової роти, тому підлеглих та турбот стало набагато більше, ніж було раніше у взводі. Тяжкі бої виснажили не тільки людей, а й нашу ресурсну базу. Щось згоріло, щось зламалось, щось втрачено під час бойових дій», — підкреслив Сенцов.

Раніше повідомлялося, що репер YARMAK, який на початку повномасштабної війни вступив до лав ЗСУ, зізнався, що отримав нову посаду. 

Сенцов дістав поранення на фронті

Джерело