Оголосили переможців BAFTA Games Awards 2024

Фото: Скріншот Оголосили переможців BAFTA Games Awards 2024

Чотири перемоги в різних категоріях здобула гра Baldur’s Gate III від бельгійців Larian Studios.

У Лондоні оголосили переможців BAFTA Games Awards 2024. Найкращою грою стала Baldur’s Gate III, яка загалом перемогла у чотирьох номінаціях. Про це повідомляє сайт премії BAFTA.

Ведучим церемонії був Філ Ван, британський комік. Перемогу в номінації «Найкраща анімація» здобула гра Hi-Fi Rush — це ритмічна відеогра, доступна для Microsoft Windows та XBOX, вона вийшла в січні 2023 року. В ній головний герой чи його вороги рухаються в такт музиці. Механіка гри така, що за вчасного натискання потрібних кнопок герой завдає сильніших атак чи відхиляється або ставить блоки на ворожі.

Польська студія розробки ігор CDPR і її гра Cyberpunk 2077 здобула перемогу в номінації «Найкраща гра, що оновлюється». Гра доступна на таких платформах, як Microsoft Windows, PlayStation 4, 5 і Xbox One. Її випустили ще в грудні 2020 року. Тоді гравці нарікали, що ігровий процес має багато недопрацювань. У вересні 2023 року розробники гри CDPR випустили масштабне оновлення, що виправило багато помилок.

Чотири перемоги в різних категоріях здобула гра Baldur’s Gate III від бельгійців Larian Studios. Вона стала «Найкращою грою», а також перемогла в номінаціях «Найкраща музика», «Найкраща оповідь» та «Вибір гравців EE».

Нагадаємо, Джордж Мартін анонсував мультфільм за версією серіалу Гра престолів.

Гра в стилі Pokémon стала найпопулярнішою у світі за лічені години

 

Джерело