Огляд житлового комплексу «Старт»

Шукаєте варіант аби купити квартиру в новобудові та почати життя з нової сторінки? Для цього ідеально підійде житловий комплекс “Старт”, який подарує вам комфортний дім в самому серці столиці України.

Місце для реалізації ваших мрій

Нерухомість Києва різноманітна й унікальна, серед неї яскраво виділяється житловий масив “Старт” – один із найкращих варіантів для сучасного покупця, який пропонує зручний простір для втілення всіх ваших бажань і мрій у реальність. Починаючи від сучасного вибору архітектурного стилю будівлі до продуманого облаштування внутрішнього двору комплексу – все тут каже про неймовірну увагу до деталей.

Будівлі масиву виконані в єдиному архітектурному стилі, який ввібрав усе найкраще із західноєвропейської культури: використання панорамних склінь, застосування монолітно-каркасної технології, що гарантує міцність і довговічність споруди. Великі вікна дозволяють мешканцям зустрічати мальовничі світанки й заходи сонця не виходячи за межі своєї оселі.

ЖК “Старт” утворює єдність архітектури й ландшафту: територія має незвичну форму трикутника, задля створення відчуття приватності внутрішнього простору жителів, з вкрапленнями природних оаз посеред нього. Вона повністю облаштований під відпочинок і спорт, наявні дитячі майданчики для проведення якісного дозвілля сім’ям з дітьми. Вам не буде створювати дискомфорт постійний рух машин простором комплексу, бо в’їзд сюди заборонений, тому можна не хвилюватися за безпеку малечі чи домашніх тварин.

Але виникає питання: де залишати свій автомобільний транспорт? Для цього розробники спроєктували підземний паркінг, де ваша машина буде під охороною, не псуватиметься від змін погодних умов та не буде створювати незручності іншим мешканцям масиву. Розглядається можливість створення під’їздів до входів, задля зручності водіїв при перевезенні багажу чи висадці пасажирів.

Внутрішній дворик житлового комплексу особливий і тим, що має власний дитячий садок. Більше заклопотаним батькам не потрібно буде витрачати купу часу аби відвезти своїх дітей до дошкільного навчального закладу. ЖК “Старт” також має доступ до однойменного стадіону за його порогом, що є дуже зручним для людей, які займаються спортом, ранковою пробіжкою чи йогою.

Вдале географічне розташування комплексу в Шевченківському районі столиці надає мешканцям незрівнянно зручну перевагу у вигляді розвиненої соціально-побутової інфраструктури. Квартал має свою власну сферу послуг і громадський транспорт, тому оренда квартири довгостроково в цьому місці стане правильним рішення на шляху до отримання бажаного комфорту. Ви можете розраховувати на:

  • кафе й ресторани: “Parus Restaurant”, “Innache Coffee Bar”, “GONZO Beer & Kitchen”, “МакДональдз”
  • магазини, супермаркети: “АТБ-Маркет”, “Люксоптика”, “Сільпо”, “Фора”
  • медичні установи: Медичний центр “Сігма”, Амбулаторія №1, Філія КНП «ЦПМСД №2» Шевченківського району, “Сінево”, Дитяча клінічна лікарня №8
  • заклади освіти: Заклад дошкільної освіти №2 Умка, “Math Corporation”, Коледж Київського національного університету технологій та дизайну, Дитячий садок “Пізнайко”

Приємною новиною є те, що ще планується будівництво власного торгового центру поруч із масивом, який доповнить його інфраструктуру. Бажаєте отримати апартаменти в ЖК “Старт”? Досвідчені експерти з нерухомості компанії T.H.E. Capital із легкістю допоможуть вам у цьому. Дозвольте нам забезпечити вас щасливим майбутнім вже сьогодні.