Одеса представила номінаційне досьє для включення історичного центру до списку ЮНЕСКО за прискореною процедурою

Для оформлення всієї необхідної документації з Одесою працювала та допомагала низка українських і міжнародних експертів. Джерело фото: mkip.gov.ua

Одеса представила номінаційне досьє для включення історичного центру до списку ЮНЕСКО за прискореною процедурою. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.  

Тристороння зустріч для передачі номінаційного досьє Одеси за участі міського голови Одеси Геннадія Труханова, Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка і першої заступниці Міністра закордонних справ, голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарової відбулася сьогодні у Києві.

Зазначається, що до цієї події Одеса йшла багато років, адже свого часу об‘єкт був включений до попереднього списку ЮНЕСКО. 

Для оформлення всієї необхідної документації з Одесою працювала та допомагала низка українських і міжнародних експертів. Представлене номінаційне досьє пройшло всі необхідні експертизи.

Очільниця Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарова підкреслила, що Нацкомісія у справах ЮНЕСКО максимально швидко передасть документи для розгляду на Комітеті всесвітньої спадщини за процедурою «негайно».

Джерело фото: mkip.gov.ua

Джерело