Обласна філармонія запрошує на вечір камерної музики. Частину коштів передадуть на ЗСУ

22 лютого 2024 рокуартисти АКАДЕМІЧНОГО КАМЕРНОГО ОРКЕСТРУ філармонії пропонують меломанам зануритись у дивовижний світ музики світових та український композиторів-класиків.

 

 

Цього вечора для вас звучатиме музика сповнена глибоких почуттів, яскравих образів, психологічної та духовної зрілостіДжованніПерголезі, одного знайвідоміших і найуспішніших композиторів класичної Віденської школиВольфганаАмадея Моцарта, безсмертного генія, неабиякого таланту Бенджаміна Бріттена,корифея професійної музики Закарпаття  ІштванаМартона та багато інших цікавих композицій.

Запрошуємо отримати потужний емоційний заряд, зануритися у блискучі твори, які оживають у чарівній атмосфері вечора камерної музики та насолодитися магією, яка розгортається в кожній ноті цього  концерту.

 

Керівник оркестру – заслужений артист України Владислав ЮРОШ.

 

Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

 

Тривалість: одна година.

Початок концерту о 18:30.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України. 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

КВИТКИ продаються у КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA. ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело