Ніколи не будемо друзями: Michelle Andrade про випадкову зустріч з Потапом

Фото: instagram.com/mishvirmish Співачка розповіла про випадкову зустріч з Потапом

Артистка зізналася, що більше ніколи не буде друзями з колишнім шефом. Такий висновок вона зробила після випадкової зустрічі з ним.

Українська співачка болівійського походження Мішель Андраде розповіла про свого колишнього продюсера Потапа, який зараз перебуває за кордоном.

Зокрема, артистка розповіла, що випадково зустріла шоумена під час повномасштабної війни і зрозуміла, що вони більше ніколи не будуть друзями.

«Потап дуже емоційний, насправді. І мені здається, що він дуже енергетична людина. Інколи тяжко з ним говорити, якщо чесно. Я його зустріла лише одного разу після повномасштабного вторгнення, це була досить незрозуміла зустріч. Ніби було все добре, але все одно я відчуваю, що ми вже ніколи не будемо друзями. Я не буду загадувати, але просто ось так», — сказала вона в інтерв’ю Радіо Промінь, та додала, що вдячна експродюсеру за досвід.

Вона також розповіла, що пішла з MOZGI ще до того, як лейбл змінив свій формат і почав працювати під керівництвом Ірини Горової. Мішель розповідає, що хотіла більш творчо проявляти себе і мати власну думку, що не завжди підтримували продюсери.

«Коли почалось повномасштабне вторгнення, ми вели переговори про те, що ми вже не хочемо працювати разом. Тому що я зрозуміла, що хочу дати собі час для того, щоб створити щось нове. І коли ви розвиваєтесь – ви йдете разом або вже окремо. Я зрозуміла, що я хочу вже, напевно, окремо, бо деякі мої ідеї не підтримували. Мені дуже тяжко, коли в творчих моментах мені не дають слова, не підтримують. Зараз, наприклад, коли я бачу Іру десь, то ми можемо привітатись. І все нормально», — зауважила співачка.

Раніше повідомлялося, що Мішель Андраде знялася в серіалі Netflix Корона.

Потап і Настя Каменських засвітились у Колумбії

Джерело