Ніколь Еггерт зізналася, що хвора на рак другої стадії

Фото: instagram.com/_nicole_eggert Онкохвора Ніколь Еггерт

На початку грудня 2023 року у 51-річної знаменитості діагностували крибриформний рак грудей другої стадії.

Американська актриса Ніколь Еггерт зізналася, що бореться з раком молочної залози. Про це вона розповіла журналу People.

51-річна зірка «Рятувальників Малібу» розповіла, що на початку грудня 2023 року у неї діагностували крибриформну карциному молочної залози другої стадії.

Акторка згадує, що звернулася до лікарів після того, як помітила різкі зміни в своєму організмі. За її словами, минулої осені вона набрала 11 кілограмів і постійно відчувала «жахливий біль» у лівій молочній залозі. Спочатку вона думала, що це симптоми менопаузи, але після самообстеження грудей відчула невелику гулю всередині.

«Це справді було хвилююче і боляче. Я негайно пішла до свого лікаря, і вона направила мене на термінове обстеження. Але проблема була в тому, що я просто не могла записатися на прийом. Все було заброньовано. Тому мені довелося чекати до кінця листопада, щоб це зробити», — сказала зірка.

Через деякий час Ніколь Еггерт таки зробила мамографію і три біопсії, і результати патологічних досліджень виявилися позитивними на рак. Як зазначила зірка, це сильно вдарило по її емоційному стану, але вона відчайдушно вірить у краще.

Тепер онкохвора Еггерт чекає на операцію з видалення пухлини та хіміотерапію.

Раніше повідомлялося, що зірка серіалу Головний госпіталь Джон Джей Йорк розпочав процес трансплантації стовбурових клітин крові.

Шеннен Догерті розповіла, що намагалася завагітніти під час раку

Джерело