Нганну вважає, що його засудили у бою з Ф’юрі

Фото: Getty Images Нганну незадоволений рішенням суддів

Колишній боєць ММА певен, що судді поєдинку ніколи б не віддали перемогу новачку у боксі.

Френсіс Нганну вважає себе переможцем поєдинку з Тайсоном Ф’юрі. Колишній боєць ММА певен — рефері просто засудили його у бою проти чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі.

На думку камерунця, це сталося тому що він новачок у цьому виді спорта, а тому судді просто були не готові до того, що володар паску поступиться.

«Я впевнений, що виграв цей бій. Я не був здивований тим, що сталося. Я знав, що це станеться.

Слухайте, я вчуся цій грі. Я щойно перейшов з іншого виду спорту сюди, а тут є структура, усталений бізнес, і ти просто приходиш, щоб розгойдати його. Уявіть собі, якби я вийшов звідти з перемогою в першому ж бою. Як би це виглядало для них? Як би це виглядало для всіх людей, пов’язаних із цим бізнесом? Я знав, що цього не станеться. Але я вважаю, що це ганьба для боксу. Судді або хто б то не був, вони повинні бути покарані.

Я хочу зрозуміти, чому ці судді так судили. Для мене, чесно кажучи, це рішення не таке важливе, але я думаю, що такі рішення псують кар’єру багатьом людям. Ця перемога могла стати перемогою, від якої залежала моя кар’єра. Я вийшов на ринг, я рвався до перемоги, я робив свою роботу, але цього не сталося», – цитує Нганну Bad Left Hook.

Нагадаємо, раніше свій виступ у поєдинку проти Нганну прокоментував сам Тайсон Ф’юрі.

 

Джерело