Негода залишила без світла частину жителів Київщини, а в столиці затопило вулиці — Події

Негода залишила без світла частину жителів Київщини, а в столиці затопило вулиці - Події

Фото: facebook.com/dtekkrem

Внаслідок грози із сильним дощем та вітром до 25 м/секунду на ранок 12 червня на Київщині знеструмлено 36 ліній та 611 трансформаторних підстанцій. Грозовий фронт зачепив практично всі регіони Київщини. Про це повідомляє ДТЕК «Київські регіональні мережі». Також затопило кілька вулиць столиці.

— Фахівці вже ліквідовують наслідки негоди. Завдання — максимально оперативно відновити сьогодні роботу всіх ліній вищої напруги — 10 кВ та перейти на заявки клієнтів по мережах нижчого класу напруги 0,4 кВ, щоб повернути світло в усі домівки. Сильний вітер із дощем ускладнюють роботи, що може спровокувати нові аварії в мережах, — йдеться у повідомленні.

Електрики закликають громадян бути обережними і не нехтувати правилами безпеки. Не слід наближатися до ліній електропередачі.

Окрім того, через затяжну грозу затоплені деякі вулиці столиці — Варцвала Гавела,  Василенка, район Індустріального мосту, повідомляють у соцмережах.

12 червня обмеження електроспоживання на Київщині діятиме з 15:00 до 23:00. Графіки стабілізаційних відключень можна переглянути на платформах ДТЕК «Київські регіональні електромережі». 12 червня в Україну прийде відчутне похолодання. Почнеться воно із півночі та заходу, де температура повітря сягатиме +17…+24 градусів тепла. Окрім того, в більшості областей прогнозують грози та значні дощі. 
Джерело