Наталія Могилевська розповіла про виховання двох доньок

Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya Зірка розповіла, який підхід використовує у вихованні своїх дітей

Виконавиця на початку повномасштабної війни усиновила дівчат. Їх звуть Софія та Мішель. Вони рідні сестри.

Українська співачка Наталія Могилевська, яка удочерила двох дівчаток, розповіла про свої методи виховання. Про це вона розповіла в інтерв’ю Ukraine World News.

Зокрема, артистка зазначила, що до виховання Мішель і Софії підійшла дуже серйозно. Вона постійно навчається і читає багато спеціалізованої літератури.

Могилевська також додала, що не піднімає руку на своїх дітей і не кричить на них, тому що пам’ятає своє дитинство і те, як подібні речі її травмували.

«Я не б’ю і не кричу. Ці речі травмують і травмували мене. І взагалі травмують людей. Я сьогодні читаю книжки, як треба виховувати. І я розумію, що нормальна спокійна бесіда, очі, які тебе зрозуміли, це набагато швидший спосіб, як навчити дитину. Дати по сраці, це довгий шлях. Через травми, через образи і решта. Тобто це дитяча поведінка у батьків. Доросла поведінка, вона інша: давай сядемо, поговоримо, що тобі не зрозуміло. Я для тебе повністю безпечна. Давай так домовимось, я все одно буду тебе любити, що б ти не зробила. Чим я можу тобі як батько, як мати допомогти», — сказала вона.

Раніше повідомлялося, що Наталія Могилевська розповіла про весілля з коханим Валентином, з яким вона виховує прийомних доньок Мішель і Софію.

Могилевська вперше відповіла на критику через усиновлення двох дітей

Джерело