Наталі Портман вперше прокоментувала своє розлучення з чоловіком

Фото: instagram.com/natalieportman Акторка підтвердила розлучення з чоловіком

Наталі Портман і Бенджамін Мільп’єр були одружені 11 років. За цей час у них народилося двоє дітей — сина Алефа і доньку Амалію.

Американська акторка Наталі Портман вперше прокоментувала новину про своє розлучення з чоловіком, танцюристом Бенжаміном Мільп’єром.

Зокрема, в інтерв’ю Vanity Fair актриса підтвердила, що розірвала стосунки з коханим, який зрадив їй з 25-річною екологічною активісткою Каміллою Етьєн. При цьому вона дала зрозуміти, що не планує афішувати подробиці розлучення, зазначивши, що виступає проти надмірної уваги до свого особистого життя.

«Це жахливо, і в мене немає бажання підігрівати до цього інтерес», — різко відповіла артистка.

Портман також розповіла про те, як вона оберігала своє приватне життя з самого початку своєї кар’єри.

«Я дуже рано стала захищати особисте життя. Коли я починала, я вибрала інше ім’я, і це був доволі цікавий спосіб поділу особистостей. Я б засмутилася, якби хто-небудь у школі назвав мене Наталі Портман. Я подумала: якщо ви мене знаєте, то знаєте мене як Наталі Гершлаг у школі. Це було свого роду роздвоєння ідентичності, яке я намагалася трохи більше інтегрувати, коли подорослішала. Мені здавалося, що я не визнаю, що вони обидві були частиною мене, що немає «справжньої» мене і тієї, що «прикидається» мною. Якимось чином перетин усього цього є частиною мене. Коли в мене з’явилися діти і сім’я, я почала розуміти, що, можливо, марно думати, що є дві мене. Адже я публічна людина», — заявила зірка екрану.

Раніше повідомлялося, що Наталі Портман спровокувала чутки про розлучення зі своїм чоловіком, танцівником Бенджаміном Мільп’є.

Актриса Кая Скоделаріо розлучається з чоловіком після восьми років шлюбу

Джерело