Наші спортсмени найкращі і серед кращих: 1 місце Старокостянтинівської ДЮСШ у командному рейтингу, рекорд України і кращий захисник турніру

23–24 вересня у Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР юнаків і дівчат  (2006 р. н. та молодше).

За інформацією директорки ДЮСШ Майї Булавко, вихованці нашої спортшколи повернулися із відмінними результатами:

  • Роман ГОРБАЧОВ, спортивна ходьба 5000 м — 1 місце;
  • Вадим ГОЛЯНТУС, біг 400 м з бар’єрами — 3 місце;
  • Денис СОБЧУК, штовхання ядра 5 кг — 5 місце;
  • Владислава БАДЛЮК, спортивна ходьба 5000 м — 9 місце;
  • Денис ПРОСТАК, метання диска 1,5 кг — 10 місце.

Завдяки досягненням юних спортсменів, у рейтингу команд наша Старокостянтинівська ДЮСШ посіла 1 місце серед 39 спортивних шкіл України, а  скороход Роман ГОРБАЧОВ встановив рекорд України!

Вітаємо, пишаємося і радіємо звитягам старокостянтинівських атлетів і дякуємо за кропітку й віддану працю їхнім тренерам — Олександру Вербицькому, Володимиру Гоняку, Віктору Соботовичу.

Продовжують надихати своїми перемогами і юні футболісти Старокостянтинівщини. 22 вересня команда Старокостянтинівської ДЮСШ   «Вікторія» взяла участь в міжобласному турнірі серед юнаків 2013 р. н., що проходив у м. Нетішин.  Серед дев’яти команд  (зокрема Хмельницької, Рівненської та Львівської областей) наша команда посіла друге місце. Перше місце за Хмельницькою ДЮСШ, третє місце у Нетішина.

Кращим захисником турніру визнали нашого гравця Сергія КУШНІРОВСЬКОГО.

Вітаємо футболістів і тренера — Василя Онуфрійчука.

Джерело