NASA призначило першого керівника з питань штучного інтелекту

Фото: NASA Девід Сальвагніні керівник з питань ШІ

Тепер Сальвагніні відповідає за узгодження стратегічного бачення і планування використання ШІ в НАСА.

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу призначило свого першого керівника з питань штучного інтелекту. Про це повідомляється на сайті NASA.

Відомо, що їм став Девід Сальвагніні. Ця посада є розширенням його нинішньої ролі як директора з обробки даних.

«Штучний інтелект безпечно використовується в NASA впродовж десятиліть, і в міру розширення цієї технології вона може прискорити темпи відкриттів. Важливо, щоб ми залишалися в авангарді вдосконалення та відповідального використання ШІ. На цій новій посаді Девід керуватиме процесами в питанні відповідального використання штучного інтелекту нашим відомством у космосі та на Землі на благо всього людства», — заявив глава NASA Білл Нельсон.

Повідомляється, що Сальваньїні приєднався до NASA в 2023 році після більш ніж 20 років роботи в розвідувальній спільноті. До роботи в NASA він працював в Офісі директора національної розвідки США як директор групи архітектури та інтеграції та головним архітектором.

До призначення Сальваньїні головний науковий співробітник агентства Кейт Келвін виконувала обов’язки відповідального за ШІ в NASA.

Раніше повідомлялося, що агенція NASA ракетою RocketLab Electron запустила в космос нову вдосконалену композитну систему сонячних вітрил.

Google додає у свій пошук штучний інтелект

Джерело