Наркотики під виглядом комбікорму: на Харківщині правоохоронці викрили ділків

Під виглядом комбікормів для тварин ділки переправили понад 1,5 тони соломки опійного маку.

Працівники ДБР спільно з Нацполіцією вилучили у Харкові понад 1,5 тонни соломки опійного маку, з якої можна було виготовити близько 100 тисяч доз наркотиків вартістю щонайменше 25 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

«Ділки намагались налагодити у Харкові виготовлення наркотиків у промислових масштабах з метою розповсюдження зілля не лише у регіоні, а й у прифронтових районах. При цьому зловмисники планували «кинути сіті» і в лавах військових, які сьогодні успішно захищають країну на передовій. Тому слідство буде досліджувати версію наявності «російського сліду», адже російські спецслужби не полишають спроб будь-якими методами підірвати бойову готовність наших Збройних Сил», — йдеться у повідомленні.

Для реалізації своїх злочинних намірів до обласного центру під виглядом комбікормів для тварин ділки переправили понад 1,5 тони соломки опійного маку.

Працівники ДБР під час отримання вантажу затримали трьох осіб. Наразі їм повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

В ході подальших слідчих дій правоохоронці також виявили підпільний цех, де фасували сировину з метою подальшого збуту. Він був замаскований у одному з будинків приватного сектору Харкова. Вилучено ще близько 200 кг сировини і вже розфасованого та готового до збуту зілля, а також спеціальне обладнання.

Нині встановлюються джерела постачання наркотичного засобу. Слідство триває.

Джерело