Наомі Кемпбелл розповіла, з якими проблемами зіштовхнулась у дитинстві

Фото: instagram.com/naomi Наомі Кемпбелл розповіла про дитинство

Зірка зізналася, що, незважаючи на світову славу завдяки своїй фігурі та вражаючій зовнішності, вона не завжди відчувала себе впевнено.

Супермодель Наомі Кемпбелл зізналася, що в дитинстві зазнавала глузувань через свою зовнішність. Про це повідомляє Daily Mail.

Виступаючи на подкасті Cambon Podcast, вона поділилася, що діти кепкували з її зросту та стрункої фігури, порівнюючи її з героїнею мультфільму «Папай» Олів Ойл.

«Мені було ніяково, тому що я була дуже худою і досить високою для свого віку. І мене називали Олів Ойл. І, знаєте, діти обзивають одне одного. Моя шия досить довга, тому я намагалася опустити її вниз, щоб вона не була такою довгою. Я відчувала себе незручно», — сказала вона.

Кемпбелл пояснила, що завдяки танцю вона навчилася приймати своє тіло. Вивчення ритмічних рухів стало їй у пригоді під час фотосесій і надихало на позування.

Вона також згадала про дискримінацію, з якою стикалася, і з гордістю зазначила, що завжди була готова постояти за себе.

«У мене був голос, і я б сказала про це, якби щось було несправедливим. Особливо, якщо я працювала стільки ж годин, виконувала ту саму роботу, але мені не платили стільки ж, я буду говорити про це».

Раніше повідомлялося, що супермодель Наомі Кемпбелл показала рідкісне фото з двома дітьми, яких вона не показує публіці.

Модель Наомі Кемпбелл вийшла заміж — ЗМІ

Джерело