НАБУ оголосило у розшук колишнього першого заступника секретаря РНБО Гладковського — Події

НАБУ оголосило у розшук колишнього першого заступника секретаря РНБО Гладковського - Події

Фото: t.me/nab_ukraine/2475

16 квітня колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання прокурора САП про оголошення у розшук колишнього першого заступника секретаря РНБО, який спільно з колишнім заступником міністра оборони та директором департаменту Міністерства оборони обвинувачується у завданні збитків державі на загальну суму 17,44 млн грн. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

— Суд зважив на неявки обвинуваченого на судові засідання та наявність підтвердженої інформації про перебування вказаної особи за кордоном і задовольнив клопотання, — йдеться у повідомленні.

Олег Гладковський спільно з ексзаступником міністра оборони та директором департаменту Міністерства оборони обвинувачується в організації закупівлі в межах державного оборонного замовлення вантажних автомобілів підвищеної прохідності за незаконно завищеними цінами. Сума завданих збитків державі становить понад 17 млн грн.

19 жовтня 2019 року ВАКС заарештував Гладковського з альтернативою внесення 10,6 млн грн застави. 21 жовтня за нього внесли заставу. У березні 2022 року суд скерував заставу на користь ЗСУ і змінив запобіжний захід на особисте зобов’язання. Після цього обвинувачений перестав з’являтись на судових засіданнях, а за інформацією НАБУ і САП, взагалі виїхав за кордон. Відтак його оголосили у розшук. У листопаді минулого року ВАКС заочно заарештував сина колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігоря у справі про розкрадання 13 млн гривень «Укрспецекспорту». 

 

Джерело