На Волині судитимуть керівника підприємства, продукція якого постачалася в росію | Newsmax

Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора волинського підприємства за фактом провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором.

За даними слідства, керівник підприємства у Києві та директор волинської компанії, яка виготовляє високотехнологічні вироби для опорно-поворотних механізмів спецтехніки, розробили та реалізували тіньову схему продажу до росії стратегічно важливої продукції, яка може  використовуватись в оборонно-промисловому комплексі рф.

Упродовж лютого-липня 2022 року, задіявши фірму-посередника на території Євросоюзу, ділки нелегально експортували майже 200 тис одиниць критично важливих виробів. 

Суд визнав керівника столичного підприємства, який був пособником у реалізації злочинних оборудок,  винуватим у вчиненні злочину та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі зі встановленням однорічного іспитового строку та позбавленням на 10 років права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій.

Нині ж перед судом постане керівник волинського підприємства-виробника. 

За матеріалами Волинськї обласної прокуратури

Джерело