На Тячівщині поліцейські задокументували порушення у сфері охорони довкілля: вилучено вантажівку з нелегальною деревиною

Про це інформує поліція Закарпаття.

 

На Закарпатті поліцейські продовжують заходи з виявлення та припинення злочинів, скоєних проти довкілля. Так, вчора, у населеному пункті Дубове Тячівського району було зупинено для перевірки вантажний транспортний засіб, яким перевозили деревину породи «Ялина».

У ході огляду та перевірки наданих водієм документів працівники поліції виявили суттєві розбіжності між відомостями, вказаними у товаротранспортній накладній, та фактичними даними. Йдеться про кількість лісопродукції.

Для документування вказаного факту на місце події було викликано слідчо-оперативну групу поліції. Правоохоронці вилучили транспортний засіб разом із вантажем.

Відомості про подію слідчі Тячівського районного відділу поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України. У ході слідства буде проведено ряд експертиз, встановлюватиметься походження лісопродукції та причетні до злочину особи.

 

 

Джерело