На території Молдови виявили уламки російського дрону-камікадзе — Події

На території Молдови виявили уламки російського дрону-камікадзе - Події

Фото: facebook.com/border.gov.md

Правоохоронці Молдови у четвер, 4 квітня, виявили на території своєї країни уламки знищеного російського дрону з написом «Герань-2». Про це повідомляє прикордонна поліція Молдови.

— Близько 14:15, неподалік міста Етулія-Владичень Вулкенештьського району, було ідентифіковано фрагменти знищеного дрону з написом на крилі «Герань-2». Фрагменти було знайдено приблизно за 500 метрів від лінії молдавсько-українського кордону, — розповіли правоохоронці.

На місце негайно прибули компетентні органи та представники влади, а доступ до місця, де було виявлено уламки дрону, було обмежено. Наразі уламки дрону аналізують фахівці.

Це не перший випадок, коли фрагменти російських безпілотників опиняються у Молдові. 11 лютого прикордонна поліція Молодови виявила фрагменти бойового дрону типу Shahed. Після того, як район з уламками БПЛА оточили, правоохоронці наголосили, що небезпеки для населення немає. У прикордонній поліції додали, що, ймовірно, дрон був збитий українською зенітною установкою. 17 лютого поліція Молдови вдруге знайшла нові фрагменти російського безпілотника, який правоохоронцям здався «схожим на модель «Герань-2». Крім того, під час атаки РФ у ніч на 27 лютого один із дронів країни-окупанта перетнув українсько-молдавську ділянку державного кордону в Одеській області. Про це повідомили у Силах оборони Півдня України. Тим часом молдавська сторона не підтвердила захід російських «шахедів» на територію цієї країни.
Джерело