На Одещині ухилістів перевозили до кордону в каретах швидкої допомоги — Події

На Одещині ухилістів перевозили до кордону в каретах швидкої допомоги - Події

Фото: т.ме/СБУкр

На Одещині викрито міжнародне злочинне угруповання, яке допомагало ухилістам у переправці за кордон. Для прихованого перевезення «клієнтів» підозрювані використовували швидку допомогу з медичним екіпажем. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

— Головним методом діяльності злочинців була доставка клієнтів до кордону із сусідньою європейською країною, оминаючи офіційні контрольні пункти. Далі, на кордоні, ухилістів зустрічав інший учасник схеми, який переводив їх до сусідньої країни лісовими стежками, — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці зупинили на міжнародній трасі Одеса — Рені карету швидкої допомоги, яка перевозила двох ухилістів із включеними проблисковими вогнями. Було також затримано організаторів злочинного угруповання. Серед них — два іноземні громадяни з тимчасовимою посвідкою на проживання в Україні, а також мешканець Одеської області.

За даними слідства, вартість «послуг» досягала 4,8 тисячі американських доларів за одного «клієнта», гроші переказувалися на банківську картку спільника з південного регіону України. Під час обшуків вилучено банківські картки та мобільні телефони, які містять докази незаконної діяльності, а також гроші, отримані незаконним шляхом.

Всім трьом організаторам злочинного угруповання висунуто звинувачення за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України (незаконний перетин державного кордону України). Їм загрожує до 9 років ув’язнення з конфіскацією майна.

1 листопада правоохоронці припинили роботу чергової схеми ухилення від мобілізації. У ній брали участь чиновники дев’яти військкоматів із Києва та області.

Джерело