На кордоні затримали фальшивого багатодітного батька — Події

На кордоні затримали фальшивого багатодітного батька - Події

Фото: https://t.me/DPSUkr

При спробі виїхати з України співробітниками прикордонної служби було затримано чоловіка, який назвав метою своєї поїздки за кордон бажання побачитися з малолітнім сином та доньками-двійнятами, що народилися у Литві. Але шляхетне прагнення татуся возз’єднатися з нащадками розбилося об той факт, що він… не виїжджав з України як мінімум за 11 місяців до народження дівчаток. Про це розповіли у Держприкордонслужбі України.

— У жінки, яка вказана у документах як мати, протилежна історія – вона жодного разу не виїжджала на територію нашої держави, — заявили у Держприкордонслужбі. Там перевірили маршрути переміщень через кордон цього громадянина та «матері його дітей».

Сімейне непорозуміння вирішилося досить швидко: молодик зізнався, що хотів потрапити до Угорщини, а для цього йому довелося зробити необхідні документи. Фальшиві папери йому швидко приготували за 4500 доларів народні умільці з телеграм-каналу.

За підробку документів українцеві загрожує кримінальна відповідальність.

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі зі студентами Сумського державного університету заявив, що після війни у ​​нашій країні буде демографічний бум. На Одещині двоє ухилянтів намагалися проїхати на територію Молдови в кабіні фури. Один із «мандрівників» сховався від прикордонників у скриньці для білизни.
Джерело