На Київщині внаслідок ракетної атаки пошкоджено десять приватних будинків та дві людини травмовані — Події

На Київщині внаслідок ракетної атаки пошкоджено десять приватних будинків та дві людини травмовані - Події

Фото: t.me/pgo_gov_ua

У Київській області внаслідок нічної ракетної атаки Росії пошкоджено десять приватних будинків та дві людини травмовані. Про це вранці 27 серпня у своєму фейсбуці повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

— На жаль, унаслідок падіння уламків збитих крилатих ракет в одному з районів Київщини пошкоджено 10 приватних будинків. Один із них має значні пошкодження, в інших – вибиті вікна, двері, дахи, посічені фасади. Уламками ще пошкоджено дві автівки, а також ангар для зберігання сільськогосподарської техніки. Крім того, дві особи були травмовані. Люди отримали незначні порізи. Допомога була надана на місці, — розповів Кравченко.

Наразі на місці продовжують працювати оперативні служби, людям надається необхідна допомога, додав він. 

Глава поліції Київської області Андрій Нєбитов повідомив, що двоє травмованих місцевих жителів від госпіталізації відмовились. Правоохоронці оглядають місця падіння уламків та документують наслідки російської агресії. 

Під ранок неділі Росія атакувала Україну чотирма крилатими ракетами Х-101/Х-55/Х-555. Ракети збили у центральних та північних областях. Ще чотири цілі виявилися хибними. Повітряна тривога тривала майже три години. ППО працювала у Києві, Київській області, Черкаській області (збито дві цілі), а також у Кропивницькому районі.

Джерело