На Хустщині для старшокласників організували триденні польові збори

Про це інформує Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП

 

Як давати раду зі зброєю і, власне, стріляти з автомата – навчитися цього протягом трьох днів мали змогу школярі Хустського району Закарпаття.

Триденні польові збори організовані для старшокласників, які проходять навчання з предмету «Захист України».

Військовослужбовець Олександр «Хантер» каже: «В першу чергу навчаємо правил поводження з автоматом, не боялася зброї і усвідомлювати що, автомат сам не стріляє, а стріляє людина. І що зброя в руках – велика відповідальність. Не дай Бог, щоби їм прийшлося брати цю зброю для захисту, але знати як поводитися з нею потрібно».

Досвідчені інструктори Хустського РТЦК та СП, які самі пройшли через бої на сході країни, навчали молодь правилам поводження зі зброєю, як правильно розбирати АК-74, приймати положення для стрільби та влучати в мішень і , звісно, основам тактичної медицини. Особливу увагу приділили безпечній поведінці зі зброєю, адже вражати вона має тільки ворога.

Як зізнається старшокласник Артем: «Трохи оглушило під час стрільби, але такі навички в наш час дуже потрібні для нашої країни. У нас, на жаль, йде  війна і потрібно вміти тримати зброю в руках, щоб захистити себе, родину і країну»

 

 

Джерело