На Херсонщині загинув тракторист, підірвавшись на російській міні — Події

На Херсонщині загинув тракторист, підірвавшись на російській міні - Події

Трагедія сталася у селі Максима Горького, що в Бериславському районі Херсонської області. Тракторист у полі наїхав на російську міну. Внаслідок детонації боєприпасу 45-річний чоловік отримав поранення. Стан потерпілого — важкий, повідомили у Херсонській ОВА.

— Під час польових робіт трактор наїхав на російську міну. Внаслідок вибуху 45-річний чоловік отримав численні травми. У нього осколкове поранення голови, правого ока, тупа травма живота, ушкодження грудної клітки, осколками уражено кінцівки. Також опіки ІІІ ступеня. У в край важкому стані його госпіталізували.  На жаль, дорогою до лікарні чоловік помер, — йдеться у повідомленні.

Також травми отримав 26-річний чоловік. Його госпіталізовано у стані середньої важкості.

Очільник обласної військової адміністрації вкотре звертається до мешканців регіону, аби були обачними. Допоки поля не перевірять сапери — не модна розпочинати роботи, слід подбати про свою безпеку.

На жаль, не вперше цивільні підриваються на вибухівках, залишених росіянами після деокупації регіону. Так, раніше у Трифонівці Херсонської області на вулиці діти знайшли невідомий предмет. Під час гри пристрій здетонував. Травми отримали хлопчики 8 і 10 років.

Джерело