На Херсонщині 11-річний хлопчик підірвався на російській міні — Події

На Херсонщині 11-річний хлопчик підірвався на російській міні - Події

Фото: t.me/policekyivregion

У селі Музиківка, що на Херсонщині, 11-річний хлопчик підірвався на російській міні, його госпіталізували. Наразі дитина перебуває в операційній. Про це розповів голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін у Telegram.

— У Музиківці на російській міні підірвалася дитина. 11-річного хлопчика госпіталізували з осколковими пораненнями ніг, грудної клітки та живота. Нині він – в операційній. Лікарі оцінюють його стан як середньої тяжкості, – написав Прокудін. Пізніше він додав, що внаслідок підриву на російській міні у Музиківці також постраждав дідусь хлопчика.

Рятувальники нагадують: якщо ви помітили підозрілий предмет, то, по можливості, позначте місце яскравим предметом, стрічкою, ганчіркою. Так саперам буде простіше знайти цю ділянку. Відійдіть на безпечну відстань тим самим шляхом, яким ви підійшли до предмета, після чого повідомте про знахідку за номером 101 або 102.

Раніше на Херсонщині місцевий аграрій на тракторі наїхав на міну, яку залишила російська армія і підірвався. Чоловік загинув дома. А на Миколаївщині чоловік приніс додому боєприпас і намагався його розібрати за допомогою сокири. Снаряд здетонував і внаслідок вибуху він загинув на місці.
Джерело