На Харківщині удару зазнала інфраструктура Укрзалізниці, постраждали 6 працівників — Події

На Харківщині удару зазнала інфраструктура Укрзалізниці, постраждали 6 працівників - Події

Під час атаки вдень 23 травня Росія вдарила в тому числі по цивільній залізничній інфраструктурі Харківщини.  Є постраждалі, повідомили в Укрзалізниці.

— Маємо підтвердження влучання по кількох наших обʼєктах у місті та області. Під час «прильотів» працівники перебували в укритті. За попередніми даними, шість залізничників зазнали поранень. Їм надана медична допомога. На щастя, без жертв, — зазначили в Укрзалізниці.

Попри обстріли потяг продовжують курсувати за графіком. Подробиці щодо пошкоджень продовжують уточнюватись. 

Росія вдарила по Харкову 15 ракетами. Попередньо це були С-300 або С-400. Станом на 13-ту годину відомо про 6 жертв атаки. Удари прийшлись по транспортній інфраструктурі та одному з підрозділів комунального підприємства, яке займається життєзабезпеченням міста.  Всі загиблі працювали у друкарні видавництва Vivat. Станом на 13-ту годину відомо також про 11 постраждалих. На місці сильна пожежа. Працюють надзвичайники. Відомо, що на момент удару двома ракетами по підприємству там перебувало понад 50 працівників. У грудні росіяни вдарили по залізничному вокзалу у Херсоні. Внаслідок ворожої атаки було поранено кількох працівників УЗ, пасажири перебували в укритті. На той момент на залізничному вокзалі близько 140 людей чекали на евакуацію.
Джерело