На фронті загинув хореограф Антон Смецький

Фото: facebook.com/Anton.Smeckoj Антон Смецький загинув на фронті

Антон Смецький ще на початку повномасштабної війни став на захист України та служив сапером. Восени 2023 року підірвався на міні та втратив кінцівку. Після реабілітації повернувся на фронт.

Відомий український хореограф Антон Смецький загинув на фронті. Про це повідомила працівниця Корпусу військових капеланів Оксана Мищишин.

Причина смерті наразі невідома. У захисника залишилися дружина та дитина.

«Я казала йому, що напевно без нього перемога не прийде… І він ніколи не жалівся. А єдине величезне бажання було побачитися з жінкою і дитиною. Він, як падаюча палаюча зірка на темному непроглядному небі людського болю, осяював усе своїм життям до останнього моменту і подиху. Про нього довго памʼятали всі медпрацівники медичних установ, де через конвеєр таке мало можливе, а він усім залітав у серце. Вічна памʼять герою», — йдеться у дописі.

До початку повномасштабної війни Антон Смецький співпрацював як хореограф з багатьма українськими артистами, зокрема з Іриною Білик та Дмитром Коляденком.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії долучився до тероборони Києва, а згодом був мобілізований як сапер до 116-ї окремої механізованої бригади. Під час штурму на Запорізькому напрямку у вересні 2023 року підірвався на міні та пережив ампутацію ноги. Після проходження протезування у центрі Superhumans і тривалої реабілітації вирішив повернутися на фронт. 

Сама Білик також відреагувала на новину про загибель хореографа.

«Вчора я дізналася, що Антон загинув на фронті, але не вірила, і сьогодні остаточно зрозуміла, що мій друг вже ніколи не станцює зі мною свій найкращий танок…Лети, прекрасна Душа!» — написала виконавиця.

Раніше повідомлялося, що актор і професійний серфер Тамайо Перрі загинув в результаті нападу акули на Гаваях.

Помер актор Дональд Сазерленд

Джерело