На Донбасі росіяни зруйнували дамбу Карлівського водосховища — місцева влада готується до евакуації людей — Події

На Донбасі росіяни зруйнували дамбу Карлівського водосховища - місцева влада готується до евакуації людей - Події

Фото: vesti.ua

Російські війська зруйнували дамбу Карлівського водосховища на Донеччині, що може призвести до підтоплення трьох населених пунктів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко у своєму Телеграм-каналі.

– Рашисти зруйнували дамбу Карлівського водосховища – під загрозою підтоплення опинилися селища Галицинівка, Бажане-1 та Бажане-2. Громади, які перебувають у зоні передбачуваного підтоплення, попереджені. За потреби буде розпочато евакуацію цивільного населення, — повідомив чиновник.

За його словами, Карлівка з початку російського вторгнення постійно перебувала під обстрілом окупантів. Ворог завдавав неодноразово ударів по греблі, попри загрозу для мирних людей.

— До такого розвитку подій ми були готові, тому оперативні та рятувальні служби Донеччини вже почали діяти за чітко визначеним алгоритмом, — наголосив він.

Як зазначив голова Донецької ОВА, дамби було одразу проведено термінове засідання комісії ТВтаНС, під час якого створено штаб із подолання наслідків цієї надзвичайної ситуації.

Джерело