На Дніпропетровщині військовий прихистив тварин, з яких знущався підліток — Події

На Дніпропетровщині військовий прихистив тварин, з яких знущався підліток  - Події

Фото: facebook.com/UAnimals.official

У місті Павлоград на Дніпропетровщині неповнолітня дівчинка знущалася з домашніх тварин і знімала це на камеру. На її матір написали заяву до поліції та соціальної служби. На щастя, тварин забрав до себе місцевий військовий. Про це повідомляє зоозахисна ініціатива UAnimals.

— У соцмережі потрапило відео, на якому дівчинка б’є та знущається над власними домашніми тваринами – котом та собакою. Ми дізналися, що представники павлоградської громадської організації «Ліга захисту тварин «Шанс»» намагалися подати заяву в поліцію, але її зареєстрували та відкрили провадження не з першого разу, а лише після розголосу в медіа, – розповіли в UAnimals.

На матір дівчинки поліція склала адміністративний протокол. Їй загрожує штраф у розмірі 850–1700 гривень за невиконання батьківських обов’язків. Як зазначила у своєму повідомленні у Facebook представниця організації «Шанс» Наталія Тичинська, родина категорично відмовилася віддавати тварин. Однак 20 вересня у мережі з’явилося відео, з якого стало відомо, що військовий Артур Гаспарян їх забрав і відвіз у невідомому напрямку.

Чоловік приїхав за тваринами із Донбасу. Він пояснив свій вчинок тим, що волонтерам не вдалося досягти дозволу від поліції забрати їх.

— Приїхавши до Павлограда і почувши, що «Шанс» хоче збирати підписи про те, що дитина психічно хвора, щоб забрати тварин, я зв’язався з її бабусею та запропонував суму, яка була у мене на картці. Вони не відмовилися і сказали, щоби приїжджав їх забирати, – стверджує Гаспарян.

У UAnimals не задоволені таким рішенням ситуації, там переконані, що тварин потрібно захищати від можливих страждань, але в рамках закону. За їхніми словами, у цьому конкретному випадку чоловік начебто усунув тварин від небезпеки і це добре для них, але погано як прецедент.

Джерело