На Буковині громада УПЦ МП перейшла до ПЦУ

На Буковині громада села Юрківці Чернівецького району перейшла з Московського Партіархату до ПЦУ.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці групи Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Товтри, передає БукІнфо. Подія сталася вчора, 22 жовтня 2022 року.

Пряма мова:

«22 жовтня на території сільради (село Юрківці) відбулися збори релігійної громади, яка виявила бажання влитися в лоно ПЦУ і розірвати будь-які зв'язки з московією та, нарешті, молитися рідною українською мовою! За це віддали 254 голоси. І хоч прихильники так званої УПЦ, (яких було не більше 60 і не захотіли реєструватися) намагалися перешкоджати, постійно співаючи «нєпобєдімая побєда….», господі помілуй, всі питання порядку денного розглянули.

Збори дали можливість виступити тамтешньому свящеику о.Петру та священикам ПЦУ — о.Юрію та о.Івану. На жаль, прихильники так званої УПЦ не бажали виконувати Гімн України, Але таких було мало. Тому славень звучав гучно і велично, як і радість перемоги — у Юрківцях ПЦУ!
Окрема вдячність військовим і правоохоронцям Заставнівського відділення, які заспокоювали емоційних та загалом забезпечили порядок проведення зборів».

Джерело