Мукачівець проведе 9 років за торгівлю метамфетаміном, зберігання наркотиків і психотропів (ФОТО)

Місцевого жителя за розповсюдження та зберігання наркотиків і психотропів, а також незаконне поводження з боєприпасами засуджено до 9 років позбавлення волі із конфіскацією усього майна, крім житла (ч.ч. 1, 2, 3 ст. 307, ч. 1 ст. 263 КК України).

 

Протиправну діяльність чоловіка правоохоронці викрили в червні минулого року. Як довів прокурор у суді, мукачівець займався збутом метамфетаміну та PVP в районному центрі. Кілька таких випадків зафіксували минулоріч, а під час санкціонованого обшуку транспортного засобу чоловіка знайшли додаткові докази протиправної діяльності, а самого фігуранта затримали.

В автомобілі обвинувачений незаконно зберігав метамфетамін в особливо великих та PVP у великих розмірах, а також канабіс. Загальна вага заборонених речовин сягала до пів кілограма. Як йдеться у вироку, таких об’ємів наркотиків і психотропів вистачило б на понад 17 років щоденного вживання, тобто на понад 6 тисяч добових доз.

У чоловіка також виявили ручну осколкову гранату Ф-1, яку він придбав і зберігав без передбаченого законом дозволу, а також готівкові кошти у сумі понад 215 тис. грн. Їх, згідно з рішенням суду, конфіскують у дохід держави.

З 23 червня минулого року закарпатець утримується під вартою, там він і перебуватиме до вступу вироку в законну силу.

 

Джерело