МЮ продовжив контракт з головним тренером

Фото: Getty Images Ерік тен Хаг з трофеєм Кубка Англії

Нідерландець Ерік тен Хаг продовжить тренувати Манчестер Юнайтед, незважаючи на слабкі результати в АПЛ.

Керівництво Манчестер Юнайтед вирішило не змінювати вектор розвитку клубу. У команді оголосили про продовження контракту з головним тренером команди Еріком тен Хагом.

Нова угода з 54-річним нідерландцем розрахована до червня 2026 року, таким чином контракт було подовжено на рік.

«Я дуже радий, що досяг згоди з клубом про продовження співпраці. Озираючись назад на два роки, ми можемо з гордістю згадати про два трофеї та багато прикладів прогресу з того рівня, на якому ми були, коли я приєднався до клубу.

Однак ми також повинні чітко розуміти, що попереду ще багато важкої роботи, щоб досягти рівня, очікуваного від Манчестер Юнайтед, а це означає боротьбу за титули в Англії та Європі.

Під час моїх дискусій з клубом ми виявили повну єдність у нашому баченні досягнення цих цілей, і всі ми твердо налаштовані здійснити цей шлях разом», — прокоментував нову угоду з «червоними дияволами» сам Ерік тен Хаг.

Нагадаємо, нідерландець очолив МЮ влітку 2020 року. Під його керівництвом команда здобула 68 перемог, 15 разів зіграла внічию та зазнала 31 поразки. За цей час манкуніанці виграли Кубок Англії та Кубок англійської ліги.

Минулого сезону Манчестер Юнайтед фінішував восьмим в турнірній таблиці чемпіонату Англії. Але завдяки перемозі в Кубку Англії здобув право зіграти в Лізі Європи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Челсі відхиляє усі трансферні пропозиції щодо Мудрика.

 

Джерело