Місячне затемнення 5 травня: як залучити удачу на свій бік

Фото: pixabay.com Місяць

Поверхня Місяця може здаватися коричневою або просто темною. Наступне таке затемнення очікується лише у вересні 2042 року.

Сьогодні, 5 травня, можна буде спостерігати рідкісне напівтіньове місячне затемнення. Про це повідомляє портал Time and date.

Астрономи кажуть, що хоча б незначну частину затемнення зможуть на власні очі побачити понад 80% населення планети.

Почнеться затемнення о 18:14 за київським часом, його пік очікується о 20:22, а завершення о 22:31. Більшість затемнення Місяць перебуватиме за горизонтом, але його завершальну фазу можна буде побачити і в Україні.

Місячнезатемнення можна спостерігати без використання спеціального обладнання, але бінокль або телескоп можуть допомогти покращити видимість.

Місячне затемнення маєособливе значення в різних культурах та релігіях. Деякі люди вірять, що воно має магічну силу і може впливати на людське життя. Тому багато хто проведе свої ритуали, щоб подвоїти свої шанси здійснити те, про що давно мріють.

Наприклад, сідають перед дзеркалом, уважно дивляться на себе і п’ять разів виразно говорять уголос, чого хочуть.

Також можна загадати бажання, написавши його п’ять разів на аркуші паперу перед сном. Листок потрібно розрізати на п’ять частин та кожну з них сховати по квартирі. Одну обов’язково покласти під подушку. А вранці скласти всі листки і спалити їх, промовляючи бажання вголос.

Раніше повідомлялося, що нинішнього року українці зможуть стати свідками кількох сонячних затемнень.

У небі Києва знову спостерігали незвичне явище

Джерело