Міша Коллінз вигадав оригінальний спосіб, як допомогти Україні у відбудові

Фото: instagram.com/misha Актор закликав фанів пограти у гру Minesalt, у якій відтворили копальні українського Соледара

Усі зібрані кошти підуть на відбудову школи в Дніпропетровській області, яка була зруйнована російською ракетою в жовтні 2022 року.

Зірка серіалу Надприродне, американський актор Міша Коллінз вигадав оригінальний спосіб, як допомогти Україні у відбудові. Про це він повідомив у Instagram.

Зокрема, він закликав своїх шанувальників зіграти в гру Minesalt, у якій відтворено шахти Соледара на Донеччині. Її створила фандрайзингова платформа UNITED24 у співпраці з французьким розробником Endorah на основі Minecraft.

Гравці зможуть не лише дослідити знамениті соляні шахти, а й допомогти нашій країні. Для цього потрібно запустити гру, за найкоротший час зібрати кристали та пройти квіз. Після цього кожен бажаючий може зробити пожертву на допомогу Україні.

Учасники, які пожертвують $10 або $24, матимуть шанс виграти десять кастомізованих фігурок з гри та пачки соледарської солі «Міць. Українська кам’яна» з підписом Володимира Зеленського, а також подарункові картки Twitch.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Misha Collins (@misha)

Раніше повідомлялося, що Міша Коллінз, який є амбасадором фандрейзингової платформи United24 у напрямі Гуманітарне розмінування, закликав шанувальників допомагати Україні.

У Fortnite відтворили Майдан Незалежності

Джерело