Мілевський повертається у футбол

Фото: ФК Динамо Київ Мілевський знову регулярно гратиме у футбол

Колишній нападник київського Динамо та збірної України гратиме за медіафутбольну команду.

Артем Мілевський не зміг довго жити без футболу і офіційно повертається на поле. Колишній нападник національної збірної України та київського Динамо став гравцем столичного медіафутбольного клубу IGNIS.

Про це оголосив сам клуб у своїх соціальних мережах, як виявилося, 39-річний ексфорвард уже деякий час тренувався з командою.

Зокрема йдеться, що футболіст тренується протягом двох тижнів і зауважує, що особливо подобається атмосфера в команді, а також якісний наставник, який дає серйозні навантаження: «Після тренування боліло все. Я навіть в Динамо стільки не бігав», — зауважив Мілевський.

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений IGNIS Football Club (@ignis.fc)

Також, за словами Мілевського, його вже давно запрошували в УМФЛ, але раніше він відмовлявся, поки не отримав запрошення від IGNIS.

«Я стежив за тим, як медіафутбол розвивається в Україні. У мене було вже кілька пропозицій від інших клубів, але IGNIS у цьому плані — топ! У них є конкретне бачення і план того, як вивести медіафутбол на інший рівень.

Поки там у Львові грають товарняки, називаючи це медіалігою, вони беруть і створюють справжню лігу. Такий підхід мені подобається, будемо розривати!» — зізнався Мілевський.

Нагадаємо, раніше Мілевський назвав найкращого плеймейкера, з яким грав за кар’єру.

 

Джерело