Ми пам’ятаємо наших Героїв

Старший солдат 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Матвій Сергійович Оверчук, позивний Овер, загинув 22 червня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу села Біла Гора на Донеччині.

26-річний воїн своїм пострілом з ПЗРК «Ігла» збив ворожий винищувач «Град», та ворожа ракета у відповідь не залишила нашому землякові шансу на життя, адже влучила практично туди, де знаходився Матвій.

Матвій Оверчук добровільно став у стрій Збройних сил України у перші дні повномасштабного вторгнення. Він мав тверді переконання, що має захищати свою родину, маленького сина. Адже мріяв жити з сім’єю у незалежній і вільній державі.

Через надто маленький вік синочок Матвія Оверчука знатиме тата лише з фотографій та розповідей рідних. Але ми впевнені — він буде гордитися татом — Героєм.

За особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, загиблого захисника України Матвія Оверчука з Мирославки нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Вічна пам’ять і шана Героєві, котрий поклав своє молоде життя на вівтар незалежності України.

Не забудемо, не пробачимо…

Джерело