Мати Джей Ло відреагувала на розлучення доньки з Беном Аффлеком

Фото: twitter.com/jlo Мама Джей Ло закликає її подати на розлучення

Лопес та Аффлек почали зустрічатися 2004-го, але спільне життя не склалося. У квітні 2021 року вони відновили стосунки й одружилися в Лас-Вегасі 16 липня 2022 року.

Мама Дженніфер Лопес Гвадалупе Родрігес закликає свою доньку покинути Бена Аффлека через побоювання, що співачка втрачає себе. Про це повідомляє Daily Mail.

За словами інсайдерів, жінка впевнена, що її дочка заслуговує на краще, а не повинна боротися за шлюб із чоловіком, якому ці стосунки виявилися не потрібні.

Тож вона наполегливо закликає доньку «змиритися з втратами» і подати на розлучення, щоб вона могла зосередитися на своїй кар’єрі та дітях — 16-річних близнюках Еммі та Максиміліану.

«Мама Дженніфер сказала їй: «Перестань розтрачувати себе і рухайся далі, щоб не посилювати цю плутанину. Вона сказала їй, що витратила роки, вважаючи, що Бен був лицарем у сяючих обладунках. Він не був тією людиною, якою вона його створила. Це завдало їй занадто великої шкоди, і через це вона втратила з поля зору, хто вона і що вона відстоює», — поділився з журналістами інсайдер з оточення жінки.

Джерело повідомило, що сестри Лопес Леслі Енн і Лінда поділяють занепокоєння своєї матері і бояться, що співачка і актриса втратила уявлення про те, чим став її шлюб.

«Дженніфер зараз відчуває, що Бен її не заслуговує, і її сестри з цим згодні. Вони, звісно, хочуть, щоб Дженніфер була щасливою, але вони відчувають, що їхня сестра настільки захоплена тим, що повинно було бути, що не бачить цього таким, яким воно є зараз. Вони хочуть, щоб вона спочатку подала на розлучення і продовжила своє життя — зосередилася на дітях і кар’єрі», — зазначило джерело.

Раніше повідомлялося, що Шлюб Бена Аффлека та Дженніфер Лопес розпався кілька місяців тому.

Стало відомо, хто став ініціатором розлучення Лопес і Аффлека

Джерело