Маша Єфросиніна вперше з початку війни повернула сина до України

Фото: instagram.com/mashaefrosinina Маша Єфросиніна з сином Олександром

Після початку повномасштабного російського вторгнення телеведуча вивезла родину закордон. Тривалий час Олександр жив у Варшаві разом зі своєю бабусею.

Українська телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, що повернула в Україну свого сина Олександра і маму Людмилу. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що після початку повномасштабної війни знаменитість вивезла родину спочатку до Німеччини, а потім вони переїхали до Польщі. Іноді син ведучої приїжджав до Києва, щоб зустрітися з мамою, і мріяв повернутися додому.

Тож Маша Єфросиніна зізналася, що це рішення далося їй надзвичайно важко, адже вона боялася за своїх близьких через ракетні обстріли.

Телеведуча опублікувала фото, на якому зображена з чашкою кави. До нього вона додала скріншоти повідомлень про повітряну тривогу та ракетні обстріли Києва, які відбулися в середу, 7 лютого.

«Коли прийняла важке рішення про повернення мами і сина до Києва», — написала Єфросиніна.

 instagram.com/mashaefrosinina  

Раніше повідомлялося, що Єфросиніна відреагувала на скандал, який розгорівся на тлі висловлювань каналу «Ісландія», про зовнішність деяких українських зірок.

Маша Єфросиніна розповіла, чим займається її чоловік у ЗСУ

Джерело