Марк Цукерберг показав кадр з дружиною 20-річної давнини

Фото: instagram.com/zuck Марк Цукерберг із дружиною

Цукерберг та Чан одружилися в травні 2012 року. За цей час у пари народилися три доньки — Максима, Августа, Аурелія.

Американський підприємець Марк Цукерберг та його дружина Прісцилла Чан привітали один одного з річницею знайомства.

На своїх сторінках в соціальних мережах подружжя опублікувало фотографії 20-річної давнини і пригадало історію свого знайомства.

Зокрема, засновник Facebook пригадав, що вони познайомилися на вечірці, яку влаштували друзі Цукерберга, бо думали, що його відраховують з університету. Там йому сподобалася одна дівчина, і він запросив її на побачення.

«20 років від нашого першого побачення. Ми зустрілися на прощальній вечірці, які мої друзі влаштували для мене в університеті, коли думали, що мене збираються відрахувати. Я запросив її на побачення, але сказав, що нам потрібно поквапитися, оскільки у мене залишилося лише кілька днів. Пізніше я створив Facebook, ми одружилися, а тепер маю трьох чудових доньок», — поділився він.

Прісцилла також опублікувала їхнє архівне фото. Вона зазначила, що хоча з часу їхнього першого побачення минуло вже 20 років, чоловік досі викликає у неї посмішку, як і тоді, коли вони вперше зустрілися.

«20 років від нашого першого побачення. Він усе ще постійно змушує мене сміятися, і нам ніколи не бракує шалених пригод. А тепер у нас три маленькі донечки», — написала вона.

Раніше повідомлялося, що засновник компанії Meta, розробник соціальної мережі Facebook, який утретє став батьком, показав нове фото зі своєю донькою Аврелією.

Цукерберг отримав травму, готуючись до поєдинку з Маском

Джерело