Макс Барських висловився про корупцію під час війни в Україні

Фото: instagram.com/max_barskih Барських висловився про корупцію під час війни

Виконавець зізнався, що під час повномасштабного російського вторгнення його дивують такі речі, як корупція.

Український співак Макс Барських висловився про корупцію під час війни. Про це він сказав в інтерв’ю проекту «Говорить Суханов».

Зокрема, артист переконаний, що з початку повномасштабного вторгнення було багато моментів, які могли б вплинути на високопосадовців.

«З початку війни було багато моментів, які повинні були вплинути на владу, на людей, на тих, хто відповідальний за певні політичні або воєнні процеси. Мені було боляче іноді бачити корупцію чи що відбувається в деяких батальйонах, коли перепродають зброю і відбувається відмивання грошей. Мене це щиро дивувало», — сказав він.

Артист також додав, що йому було емоційно важко боротися з такими ситуаціями і він навіть плакав через несправедливість.

«Я пам’ятаю навіть декілька днів просто плакав сидів, адже ти ставиш на кон все і віриш, що ми інші, що ми не такі, як вони. Ми віримо у ідею, звичайні люди об’єднуються між собою, аби створити супротив. А потім ти розумієш, що ті, хто повинен якось допомагати армії — вони просто виїхали, награбували грошей чи забрали гуманітарну допомогу. Це такі мерзотні вчинки. Я думаю, що такі люди потім отримають у двократному розмірі ефект бумерангу», — Макс Барських.

Водночас Макс Барських додав, що не знає, як допомогти викорінити корупцію.

«Мені б хотілося б вірити в тих людей, у яких є стратегія, які розуміють, як це боротися. Я б завжди підтримав таких людей», — додав співак.

Раніше повідомлялося, що продюсер української співачки Олі Полякової, музичний експерт та керівник компанії Secret Service EA Михайло Ясинський розкрив заробіток Макса Барських.

У Кременчуці під час концерту на Макса Барських викликали поліцію

Джерело